Klub Generałów

Wrzesień – Urodziny gen. dyw. Wacława Szklarskiego.

Członek naszego Klubu gen. dyw. w st. spocz. Wacław Szklarski w dniu 25. września br. obchodził osiemdziesiąte ósme urodziny, a dwa dni później imieniny.
Z tej okazji chorego (niewidomego) Jubilata odwiedzili najbliżsi koledzy: gen. dyw. Mieczysław Dachowski i gen. bryg. Stanisław Świtalski. Złożyli oni szacownemu jubilatowi w imieniu Rady i członków Klubu Generałów WP najserdeczniejsze życzenia, oraz wręczyli medal pamiątkowy.
Spotkanie przebiegło w miłej, przyjacielskiej i rodzinnej atmosferze.

Inicjatywa generałów Dachowskiego i Świtalskiego jest godna najwyższego uznania i naśladowania, wszyscy bowiem kiedyś możemy znaleźć się w podobnej sytuacji, co gen. Szklarski i wówczas z pewnością będzie nam miło, że nasi koledzy o nas nie zapomnieli.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: 2013, Archiwum